Hľadáme

Pripravujeme WordCamp Žilina

Po úspešných WordCampoch Slovensko a Bratislava sa stretnutie nadšencov WordPress WordCamp uskutoční v októbri aj v Žiline.

29. októbra 2016 na pôde Žilinskej univerzity v Žiline zaznie výber prednášok kvalifikovaných speakrov zo sveta WordPress. WordCamp Žilina bude zároveň skvelou príležitosťou stretnúť sa s ďalšími nadšencami WordPress, poradiť sa s problémami pri používaní či dozvedieť sa o novinkách vo WordPress.

Ak máte záujem podieľať sa na príprave WordCamp Žilina, hľadáme speakrov, partnerov a dobrovoľníkov pri organizácii.

Hľadáme speakrov

Hľadáme 6 speakrov, ktorí sa na WordCamp Žilina podelia so svojimi skúsenosťami s WordPress. Prednášky majú štandardnú dĺžku 30 minút, ďalších 15 minút je určených na otázky a diskusiu s publikom. Deadline pre prihlásenie je 30.9.2016.

Hľadáme partnerov

Hľadáme subjekty, ktoré podporia organizáciu WordCampu buď finančne alebo iným príspevkom – napríklad zabezpečením občerstvenia, tlače letákov a menoviek, tričiek či iných darčekov pre účastníkov. Rovnako hľadáme aj partnerov, ktorí by nám pomohli spropagovať udalosť medzi fanúšikmi WordPress.

Hľadáme organizátorov

Hľadáme dobrovoľníkov, ktorí by prispeli pri organizačnom zabezpečení WordCampu – pri jeho príprave a tiež počas samotnej konferencie. Vítaní sú najmä fanúšikovia WordPress. Skvelá príležitosť pre všetkých WordPressákov, ktorí sa chcú aktívne podieľať na WordCamp Žilina.

Ak sa chcete zapojiť akýmkoľvek spôsobom, napíšte na wordcampzilina@gmail.com a organizačný tím WordCamp Žilina vás bude kontaktovať.

Tešíme sa na vás na WordCamp Žilina už v októbri!