Organizačný tím

Martina Nováková

Venujem sa WordPressu niekoľko rokov, tvorím stránky, školím a stále sa niečo nové učím. Môžete ma stretnúť na WordPress meetupoch v Žiline, ktoré organizujem spolu s kolegynkou Líviou. Pozývam všetkých na WordCamp Žilina 29. októbra 2016 na Žilinskú univerzitu.

Patrik Priesol

Venujem sa WordPressu už niekoľko rokov, Som počítačový programátor. Programujem webové stránky a programy pre Windows a Linux. Som aktívny člen WordPress meetupoch v Žiline.

Pavol Caban

S WordPress som sa prvýkrát stretol, keď pri ňom svietila verzia 3.4 a odvtedy ma chytil a nepustil. Momentálne pracujem ako frontend kóder vo Webikone, kde vytváram WordPress témy na mieru. Tiež som aktívnym členom žilinských meetupov.

Lívia Gočalová

K WordPress ma priviedla kolegynka Maťa. Odvtedy sme už pár stránok vytvorili, vyškolili nových používateľov a snažíme sa im pomôcť aj v oblasti SEO a online marketingu. Začali sme organizovať WordPress meetupy v Žiline a verím, že WordCamp bude ich skvelým pokračovaním 🙂

Peťo Gábriš

S WordPressom pracujem posledné dva roky takmer každý deň. Mám na ňom založených niekoľko projektov, ktoré majú dohromady mesačnú návštevnosť viac ako 100 000 návštev. Takže tento systém je vhodný aj na väčšie projekty. Okolo WordPressu sa vytvára skvelá komunita a som rád, že aj Žilina bude miestom, kde sa môžu stretnúť WordPress nadšenci a všetci ostatní, ktorých tento redakčný systém aspoň trochu zaujíma.

Monika Zábojníková

S WordPress som sa zoznámila pred 4-mi rokmi a odvtedy sa mu amatérsky venujem. Po vytvorení prvej webstránky som sa začala zaujímať o to, ako WordPress vlastne funguje a ako si ho môžem upraviť na mieru. Vďaka meetupom a školeniam som sa ho naučila nielen správne nastaviť, ale aj vytvoriť vlastné témy.

Miroslav Marušák

Podnikám a nebavilo ma stále niekoho naháňať, aby mi vytvoril či upravil webové stránky. Zistil som, že WordPress využíva množstvo spoločností, a tak som sa ho hlavne na žilinských meetupoch začal učiť používať. Najviac ma ho ale naučil nastavovať Patrik Priesol, ktorý je aktívnym členom žilinského WordPress tímu.

Zuzana Nováková