Spíkri

Peter Nemčok

Som zakladateľ komunitného portálu WordPress Slovensko a líder v slobodnej firme Webikon. S WordPress pracujem už od roku 2007. Okrem prekladania WordPress do slovenčiny organizujem WordPress meetup Bratislava a WordCamp Slovensko.

Karol Vörös

Som spolumajiteľom štúdia pre tehotné GraviFit a marketingový manažér hostingovej spoločnosti Webglobe – Yegon. Ako tvorivý človek som sa našiel najmä v marketingu. Mojou špecializáciou je návrh webu, tvorba obsahu a celkový product/business development.
Pre komunitu spoluorganizujem WordPress meetupy, pomáham s prekladom a nadšeným ľudom rozbieham ich prvé blogy. Vo Webglobe – Yegon stojím za optimalizovaným hostingom pre WordPress

Marek Kučák

Pôsobím ako PPC špecialista v spoločnosti United Classifieds s.r.o. Niekoľko rokov sa venujem online marketingu, marketingovej komunikácii a podnikaniu cez internet v ich mnohých formách. Programovať som sa učil od 10 rokov a počas celej strednej školy, avšak programovanie ma nikdy neupútalo natoľko, aby som sa mu venoval profesionálne. Pred pár rokmi som objavil WordPress a pomocou neho som vytvoril viacero firemných stránok, blogov a e-shopov.

Peter Belko

Som konzultant, lektor a content developer so zameraním na Microsoft technológie pre koncových používateľov. V roku 2008 som prerobil svoj statický web na WordPress a odvtedy ho používam na svoje weby (napr. www.tipy-triky.sk). Odporúčam ho aj klientom, ktorým vytváram ich weby s využitím hotových tém a pluginov, aby to fungovalo, ako očakávajú. Svoje poznatky rád posúvam ďalším.

Katarína Novotná

Som spoluorganizátorkou WordCamp Bratislava a pravidelných bratislavských WordPress meetupov. Pracujem ako affiliate manažér v sieti Dognet. Vo voľnom čase tvorím webové stránky, blogujem na xkatka.sk a starám sa o svoj eshop Vejare.sk. SEO, PPC a iné skratky sú mi veľmi blízke. Bez internetu dokážem prežiť maximálne 3 dni #vyskusaneZaVas.

Martin Krcho

Už takmer 10 rokov sa venujem webovým technológiám ako developer, architekt, tester, projektový manažér a server administrátor – podľa toho, čo práve treba 🙂 Pracujem ako lead developer pre firmu Dev Studio, ktorá stojí okrem iných za jedným z veľkých slovenských WordPress webov – www.mojandroid.sk. Rád odovzdávam svoje vedomosti ďalej a chcel by som pomôcť mladým WordPress developerom vypracovať sa na profíkov.

Roman Hraška

Som Yablko. Robím stránky. Učím ľudí programovať. Som autorom kurzu Webrebel.sk. Keď nepíšem kód, píšem články o Tomášovi Maštalírovi. Keď netočím videonávody, točím videá, kde naháňam ľudí s banánom po ulici. Ale toto je o WordPresse. Naučím ťa spraviť WordPress plugin.